Duben v Budislavi

Začátek měsíce nám přinesl nejen výjimečně teplé dny, které jsme ihned využili k posezení venku, ale také návštěvu terapeutického králíka. 
Skupinka žen navštívila výrobní prostory podniku DITA v.d.i. v Táboře. Velmi děkujeme za prohlídku i pěkné průvodní slovo paní Renaty Bočanové.
Jako přípravu na účast v posledním utkání 3. Jihočeské ligy v iBoccie jsme dvanáctý den v měsíci využili společné dopolední klání s klienty z Chýnova, kteří si díky svému vítězství odvezli putovní pohár. Gratulujeme.
My jsme následující týden uzavřeli 3. Jihočeskou ligu v iBoccie v Českých Budějovic krásným 3. místem z osmi zúčastněných družstev.
Velmi děkujeme za návštěvu slečně Kateřině Běhanové z táborského středověkého uskupení Dei Gratia, která nám předvedla ukázky orientálních tanců. Použila i rekvizity, jako jsou vějíře, šátky, ale také šavli. Poté se ještě ochotně zdržela a fotografovala se s klienty.
Do Jindřichova Hradce si vyrazila skupinka klientů na prohlídku Zahradního centra Pod kloboukem. Domů jsme nespěchali a poseděli si u drobného občerstvení v místní restauraci. 
Měsíc duben jsme tradičně zakončili společným narozeninovým posezením. 
 

ZPĚT NA AKTUALITY