Aktuality

Turnaj v Bocii

07.03.2019

Ve středu 6. března jsme se opět zúčastnili turnaje Jihočeské ligy v integrované Boccii v Českých Budějovicích. Tentokrát jsme zabodovali a z 3. ligy jsme si odvezli krásnou stříbrnou medaili.

Na poslední únorové dopoledne jsme pro naše klienty připravili ukázku keramického tvoření nazvanou "Hrátky s hlínou". Do domova přijala pozvání paní Michalicová se svým manželem a klienti si mohli vytvořit výrobek, který se váže k blížícím se Velikonočním svátkům. Hotové výtvory si manželé odvezli vypálit do své pece a my se za tři týdny budeme...

Masopust

26.02.2019

Ve čtvrtek 21. února se ve vestibulu domova konala masopustní zábava za doprovodu harmonikáře pana Zdeňka Jaroše a bubeníka pana Lukáše Faua. Zpívalo se, tančilo, hudba se rozléhala celým domovem, nechyběly maškary ani koblihy. Všichni zúčastnění se velmi pobavili.

Galerie 140

19.02.2019

Ve čtvrtek 14. 2. jsme navštívili výstavu v Galerii 140 v Táboře nazvanou "Hvězdy stříbrného plátna". K vidění byly kostýmy prvorepublikových herců (L. Baarové, J. Marvana, H. Haase, N. Gollové...), filmové plakáty a rekvizity. Výlet jsme tradičně zakončili návštěvou cukrárny na Žižkově náměstí.