Aktuality

Ve středu 15. 5. k nám do domova zavítali manželé Skalníkovi s hudebně zábavným pořadem pro všechny generace. Za doprovodu kláves jsme si poslechli písně různých žánrů, především lidovek. Zpěvák své vystoupení zpestřil vtipy a kouzly.

Návštěva dětí z Mateřské školy Chýnov je vždy milým zpestřením života v našem domově. Bylo tomu tak i v pátek 10.5., kdy klienti společně s dětmi vyráběli dekorace z papíru. Za své snažení si děti odnesly malý dárek a klienti krásnou vzpomínku na tento den.

30. dubna to nad Budislaví zašumělo v povětří a v našem domově přistála letka čarodějnic. Tři čarodějné krásky a jeden čaroděj prolétli pokoje a zaparkovali i v jídelně, kde jsme zrovna oslavovali poslední dubnovou noc. Přinesli radost, smích a veselí. A že se nápadně podobali některým zaměstnancům domova? Inu, to už tak v Budislavi bývá.

Již třetím rokem pořádá Veterán klub Chýnov prvomájovou jízdu, kterou započal na náměstí v Chýnově. První zastávkou bylo nádvoří našeho domova. I přes nepřízeň počasí na nádvoří zavítalo několik veteránů a naši klienti a klientky s oblibou zhlédli auta a motorky, které je na jejich cestách kdysi doprovázeli.

V neděli 28. dubna jsme uspořádali v chýnovském domově Setkání rodin. Klienti a jejich blízcí tak mohli společně strávit pohodové odpoledne. Živá hudba hrála písničky na přání, pro všechny bylo připravené pohoštění. Ředitelka Jana Zadražilová seznámila obyvatele i hosty s novinkami v domově. V průběhu odpoledne si návštěvníci mohli zakoupit...