DS Chýnov
Kontakt
Domov pro seniory Chýnov
Zámecká 1
Chýnov
39155

účet: 107-5342180227/0100
telefon: +420 381 406 211

Poskytované služby

Zajišťujeme komplexní ošetřovatelskou péči o naše klienty. Dochází sem  praktický lékař, pravidelné jsou návštěvy specialistů. Tým profesionálně vyškolených zaměstnanců se stará o vše potřebné pro příjemné ubytování a trávení volného času. Při vybavování pokojů jsme kladli důraz na funkčnost, bezpečnost a pohodlí. Dbáme na čistotu a příjemné prostředí. I to je jeden z mnoha důležitých faktorů spokojeného bydlení u nás.

Klientům se poskytují základní činnosti, jejichž rozsah stanoví zákon č. 108/2006 Sb. o sociálních službách ve znění pozdějších předpisů:

  1. poskytnutí ubytování
  2. poskytnutí stravy
  3. pomoc při zvládání běžných úkonů péče o vlastní osobu
  4. pomoc při osobní hygieně nebo poskytnutí podmínek pro osobní hygienu
  5. zprostředkování kontaktu se společenským prostředím
  6. sociálně terapeutické činnosti
  7. aktivizační činnosti
  8. pomoc při uplatňování práv, oprávněných zájmů a při obstarávání osobních záležitostí

Domov pro seniory
Posláním této služby je podat pomocnou ruku těm, kteří již sami životem jít nemohou a vytvořit pro ně náhradní prostředí domova, v němž by se cítili spokojeně.

Domov se zvláštním režimem
Posláním této služby je být pro klienty orientačním bodem v prostředí, ve kterém se již ztrácejí a vytvářet důstojné životní podmínky v náhradním prostředí domova.

Stravování
Klientům poskytujeme prostřednictvím vlastní kuchyně celodenní stravování s ohledem na zásady racionální výživy a potřeby dietního stravování. Během dne je k dispozici slazený nebo neslazený čaj a pitná voda. V případě potřeby je zajištěn ohřev jídla nebo nezbytné úpravy jídla (krájení, mixování). Klienti se stravují v jídelně nebo v případě potřeby či přání na pokojích.

Ubytování
Ubytování poskytujeme ve stávající části domova ve dvou až čtyřlůžkových pokojích se standardním vybavením a se společným sociálním zařízením.


© 2018 Domov pro seniory Chýnov