Září v Chýnově

14.10.2023

Na konci léta jsme u nás v domově opravdu nezaháleli, využili jsme času dozrávání plodů léta, pekli, smažili a ochutnávali. Kromě běžných aktivit konajících se v rámci každodenního programu jsme maximálně využili slunného počasí a mohli tak většinu naplánovaných akcí prožít venku.

Navštívili jsme Mezinárodní koncert dechových hudeb, zamlsali si v cukrárně v Mladé Vožici, účastnili se besedy občanů v Kultuním domě v Chýnově. Jedno dopoledne nám zpestřily děti ze ZŠ Chýnov pohádkou a společně jsme si zazpívali známé písně. Proběhlo přátelské utkání s domovem Budislav v nové sportovní disciplíně Cornhole a opět jsme se mohli účastnit sportovních her města Tábora.

Rozloučení s létem jsme si letos užili při odpoledni s country kapelou EverGreenBand a občerstvili se přitom opečenými buřty a dobře vychlazeným pivem.

Mezi novinky jsme zařadili zážitkové setkání "Králičí hop" - parkur a terapeutický králík přímo k uživateli k lůžku. Zámecký park jsme vybavili novou zahradní houpačkou, která se okamžitě mezi seniory stala velmi oblíbenou záležitostí.